Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

To był trudny i zacięty mecz z wieloma okazjami po obu stronach boiska, ale kolejne 3 punkty zostają na koncie Odry Opole.

Bilety na GKS już w sprzedaży!

22. kolejka przed nami! Bilety na sobotnie spotkanie ligowe z GKSem Bełchatów są już dostępne w sprzedaży.

Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

Odra zwyciężyła na trudnym terenie w Poznaniu. Jest to kolejny, bardzo ważny krok w drodze po awans do I ligi.

ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

Energetyka Cieplna Opolszczyzny od wielu lat wspiera Odrę, stanowiąc jednego z gwarantów stabilizacji finansowej Odry.

Piękna inauguracja w Opolu!

W pierwszym meczu tej wiosny w Opolu, Odra zasłużenie wygrywa z Olimpią Elbląg 2:1.

Mateusz Peroński przedłużył umowę

Pomocnik Odry Opole przedłużył umowę z klubem do 30.06.2018 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Karnety już w sprzedaży!

Karnety na mecze rundy wiosennej są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do sekretariatu klubu.

 • Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

  sobota, 18, marca 2017 18:15

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Bilety na GKS już w sprzedaży!

  wtorek, 14, marca 2017 11:15

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

  sobota, 11, marca 2017 17:00

  Opublikowane w dziale Relacje

 • ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

  czwartek, 09, marca 2017 14:48

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Piękna inauguracja w Opolu!

  sobota, 04, marca 2017 18:05

  Opublikowane w dziale Relacje

 • Mateusz Peroński przedłużył umowę

  piątek, 03, marca 2017 14:30

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Karnety już w sprzedaży!

  wtorek, 28, lutego 2017 10:01

  Opublikowane w dziale Aktualności

Dawid Wolny - joker w talii trenera Furlepy

Dawid Wolny w rozmowie o wczorajszym meczu w Poznaniu, opowiada m.in. o tym czy rola jokera w talii trenera Furlepy jest dla piłkarza satysfakcjonująca.

 
Na boisko wszedł w 72 min zastępując bohatera spotkania z Olimpią Elbląg - Gabriela Nowaka. Wystarczyło kilkanaście minut, aby wpisał się na listę strzelców wspierając zespół w cennym zwycięstwie. Dawid Wolny w rozmowie o wczorajszym meczu w Poznaniu, opowiada m.in. o tym czy rola jokera w talii trenera Furlepy jest dla piłkarza satysfakcjonująca. Zapraszamy do lektury.
 
Odra Opole: - Trzy punkty w Poznaniu zdobyliście w pełni zasłużenie. Jednak wyrównująca bramka podrażniła Wasze ambicje.
 
Dawid Wolny: - Dokładnie tak też podziałała. Dla nas liczą się najwyższe cele i zdobywanie kompletu punktów. Mam nadzieję, że nasze zwycięstwo w Poznaniu sprawi, że podczas najbliższego meczu z GKS Bełchatów, na stadionie pojawi się jeszcze więcej kibiców.
 
OO: - Na boisku pojawiłeś się w 72 min spotkania, zastępując bohatera ostatniego meczu - Gabriela Nowaka. Jak się okazało, zamieniliście się rolami. Tym razem Ty zdobyłeś gola, który przypieczętował zwycięstwo w Poznaniu, choć mogłeś pokusić się o większy dorobek strzelecki.
 
DW: - Szkoda, że nie trafiłem przy pierwszej okazji... Nie chcę się usprawiedliwiać, ale niestety piłka podskoczyła przez nierówną murawę, a ja nieczysto uderzyłem. Bardzo chciałem pomóc drużynie wchodząc z ławki, a bramkę mimo wszystko udało się zdobyć w końcówce spotkania. Trzy punkty przyjechały razem z nami do Opola. Teraz wszystko zależy od nas. Nie oglądamy się na innych, patrzymy tylko na siebie i musimy łapać kolejne zwycięstwa.
 
OO: - Twoja sytuacja w zespole nieco się zmieniła. W ubiegłej rundzie często wychodziłeś w pierwszym składzie, a od pewnego czasu przypada Ci rola zmiennika-jokera w talii trenera Furlepy. Odpowiada Ci taka rola?
 
DW: - Wiadomo, że konkurencja rozwija umiejętności zawodnika i pozwala wskoczyć na wyższy poziom. Mam swoje ambicje i na pewno nie kończą się one na roli jokera. Walczę na każdym treningu i meczu, dając z siebie maksa. Mam nadzieję, że trener dostrzega moje zaangażowanie i niebawem otrzymam szansę występu od pierwszej minuty. Chciałbym podkreślić, że jeśli drużyna wygrywa i kieruje się w stronę 1. ligi, to jest najważniejsze. Liczy się kolektyw, czyli zgrana ekipa. Oczywiście rywalizacja jest zdrowa w naszej drużynie. Wszyscy jesteśmy niczym rodzina, także każdy życzy sobie jak najlepiej a gra ten, kto jest w najlepszej formie.
 
OO: - W drodze powrotnej do Opola, szczypiorniści Gwardii toczyli kolejny bój w SuperLidze z Legionovią. Opolanie po trudnym spotkaniu zwyciężyli gości z Legionowa 25:23. Rozumiem, że zdążyłeś już pogratulować sukcesu swojemu przyjacielowi - Mateuszowi Jankowskiemu z Gwardii?
 
DW: - Zawsze do siebie piszemy i interesujemy się swoimi drużynami. Opole sportowo idzie do góry. Jesteśmy z Mateuszem zawsze na bieżąco z naszymi występami i szybko wiedziałem jak wyglądał mecz z udziałem Gwardii. Ponownie wykonali kawał dobrej roboty! Z tego miejsca chciałbym Mateuszowi oficjalnie pogratulować i życzyć kolejnych zwycięstw w SuperLidze. Pewnie jak to przeczyta, doda mu to dodatkowej motywacji do osiągania dalszych sukcesów (uśmiech).
 
Rozmawiał: Sebastian Bergiel
 
/ Fot. Krzysztof Wilk www.przegladligowy.com

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

 

 

Partnerzy Odry! Dziękujemy!

Najbliższy mecz ligowy Odry!

sobota 25 marca, 2017 16:00
 
Gryf Wejherowo - Odra Opole

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 18 marca, 2017 15:00
 
Odra Opole 3 : 1 GKS Bełchatów

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl