Cechy TV internetowej

Coraz częściej odwracamy się od tradycyjnych rodzajów telewizji, aby wybrać bardziej spersonalizowane, tańsze usługi, które oferują funkcje i korzyści, których szukają widzowie.

Usługi telewizji strumieniowej

Jednym z najnowszych trendów jest przejście z telewizji kablowej i satelitarnej na cyfrowe i internetowe usługi telewizji strumieniowej. Firmy, które oferują usługi telewizji strumieniowej, są bezpłatne dla użytkowników, dostępne o każdej porze dnia i oferują ogromny wybór treści na różne tematy. Aby przyjrzeć się bliżej różnym zaletom strumieniowych kanałów telewizyjnych online, rozważ kilka innych ważnych punktów.

To przede wszystkim brak umów lub subskrypcji. Ze względu na obecność wielu popularnych stron internetowych oferujących transmisję online kanałów telewizyjnych i filmy online, gdzie tylko chcemy, nie ma potrzeby subskrybowania ani podawania żadnych danych osobowych. Po prostu kliknij menu, znajdź kanał telewizyjny lub program, który chcesz obejrzeć, i ciesz się oglądaniem telewizji online. Najlepsze usługi oferujące możliwość transmisji online obejmują dziesiątki tysięcy programów telewizyjnych, wybór filmów, stacje radiowe i, oczywiście, transmisję wydarzeń specjalnych. Niewielka liczba usług zapewnia również szerokie możliwości przesyłania strumieniowego w językach obcych, co pozwala oglądać odpowiednie treści w dowolnym kraju. Dodatkową zaletą dostępności takiej opcji jest możliwość zapoznania się z kulturą i językiem dowolnego kraju.

Specjalistyczne oferty telewizyjne

Niektóre z firm, które oferują bezpłatne transmisje internetowe, oferują również szeroki zakres specjalistycznych programów telewizyjnych i filmy online. Mają także biblioteki filmów, kategorie kanałów, które można łatwo przeszukiwać, co pozwala użytkownikom znaleźć to, czego szukają, lub przejrzeć wszystkie oferty zasobów. W jednym zasobie można łatwo znaleźć zarówno dokument, jak i akcję; premiera nowego filmu lub starego ulubionego filmu nakręconego w ubiegłym wieku. Nie musisz wędrować po Internecie w poszukiwaniu odpowiedniego filmu. Wszystko jest dostępne w jednym zasobie w dobrej jakości i bezpłatnie. O każdej dogodnej porze dnia możesz oglądać filmy i programy bez reklam.

Telewizja cyfrowa (IPTV). O usłudze

Telewizja IP jest nazywana cyfrową technologią wieloprogramowego interaktywnego nadawania telewizji w sieci IP z wykorzystaniem transmisji danych wideo pakietem przez protokół IP (Video over IP). W przeciwieństwie do tradycyjnych rodzajów telewizji cyfrowej (naziemnej, kablowej i satelitarnej) IPTV jest w pełni interaktywną usługą działającą w ramach sieci wielousługowych. W rzeczywistości technologia IPTV nie ma ograniczeń co do liczby kanałów i jakości nadawanych treści. Abonent IPTV otrzymuje pakiet usług od operatora, najważniejszą różnicą w stosunku do usług świadczonych przez klasyczną telewizję kablową jest interaktywność, to znaczy, abonent może szybko wybrać i zmienić listę usług, dla których jest subskrybowany, iw dowolnym momencie zamówić dodatkową usługę. Korzystając z naszej usługi IPTV, możesz przeglądać:

  • Wiadomości firmowe – bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, nowymi promocjami i zmianami taryf.
  • Ogłoszenia – krótki opis tego, co wydarzy się w nowym filmie lub programie telewizyjnym.
  • Kursy walut – najnowsze informacje o kursach walut.

Zalety telewizji IPTV to:

  • Obraz i dźwięk mają zwykle lepszą jakość, aż do rozdzielczości HD i 5.1-kanałowego dźwięku.
  • Interaktywność.
  • Funkcje usługi – przesunięcie czasu.
  • Abonenci IPTV mają bardzo szerokie prawa kontroli dostępu – możesz zablokować grupę kanałów lub osobny typ transmisji.