Dlaczego warto wybrać Samsung Galaxy S7?

Świetna wydajność, super aparat fotograficzny oraz tryb gier

Samsung Galaxy S7 może się pochwalić naprawdę świetnymi podzespołami. Jest to widoczne w zasadzie na każdym kroku. Wszystko działa w sposób niesamowicie płynny. Nawet uruchamianie bardziej wymagających gier nie stanowi dla tego telefonu żadnego problemu. W Galaxy S6 samo wykorzystanie RAM stanowiło raczej duży problem, a tutaj akurat jest idealnie.

Musimy także wiedzieć, że Samsung Galaxy S7 to także aparat, który wykonuje imponujące zdjęcia. Tak jest z uwagi na technologię rewolucyjną Dual Pixel jak i także możliwie najjaśniejszy ze wszystkich obiektyw. W praktyce wygląda to w ten sposób, że smartfon w zasadzie błyskawicznie łapie sobie ostrość i to w każdych warunkach. Zdjęcia są szczegółowe oraz bardzo wyraźne. Przy wykonywaniu zdjęć w oświetleniowych słabych warunkach zawstydzić może inne telefony. W ciemnościach tak dobrze sobie nie radzi żaden telefon.

W telefonie tym znajdziemy także specjalną aplikację o nazwie Game Launcher. Jest to dla graczy najlepszy wybór. Po pierwsze wyłączyć możemy na czas zabawy wszelkie przyciski funkcyjne oraz powiadomienia. Po drugie z dużą łatwością nagramy filmik z rozgrywki oraz przy odrobinie szczęścia możemy zostać gwiazdą serwisu YouTube. Game Launcher także pozwala na zmianę graficznych ustawień, bardzo podobnie jak w licznych tytułach na komputery. Jak widzimy telefon ten jest niesamowity i na pewno przypadnie nam wszystkim do gustu.