Gdzie oglądać „Ślepnąc od świateł”?

Hitowy serial na podstawie książkowego bestselera polskiego pisarza już w internecie – „Ślepnąc od świateł” odcinki już dostępne.

Co zapoczątkowało powstanie serialu „Ślepnąc od świateł”?

Jakub Żulczyk. Kropka. Bo w zasadzie, gdyby nie on serial „Ślepnąc od świateł” nigdy by się nie ukazał. To właśnie na podstawie jego bestsellerowej książki powstał scenariusz do „Ślepnąc od świateł”. Jest to pierwsze podejście do adaptacji twórczości poczytnego pisarza. Produkcja jest już dostępna w zasobach platform telewizji internetowych. Gdzie najlepiej oglądać miniserial „Ślepnąc od świateł”?

Sen o wielkim mieście – historia Kuby, chłopaka z Mazur

Główną osią fabularną serialu „Ślepnąc od świateł” są wydarzenia skupione wokół kilku dni z życia warszawskiego dilera kokainy – Jakuba. W serialu pokazana jest jego codzienna rutyna, „biznesy” w warszawskim półświatku i „interesy” sprzedażowe z postaciami medialnymi, celebrytami czy politykami. Wydawałoby się, że interes się kręci, a Kubie wszystko idzie jak z płatka. Właśnie, wydawałoby się. Sytuacja ulega zmianie, gdy Kuba w pewien przypadkowy sposób staje się posiadaczem sportowej torby z różową partią kokainy, a do miasta stołecznego wraca dawno zapomniany gangster. Chce on odzyskać towar. Czy Kubie uda się uniknąć konsekwencji? Czy przestaną go dręczyć koszmary senne? Koniecznie obejrzyj „Ślepnąc od świateł”, odcinki dostarczą Ci niesamowitych wrażeń.

Debiutant w roli głównej. Czy realizacja serialu „Ślepnąc od świateł” stoi na wysokim poziomie?

Główna rola w serialu „Ślepnąc od świateł” została obsadzona przez debiutanta – Kamila Nożyńskiego, który nie miał wcześniej okazji pojawić się w innej produkcji filmowej bądź telewizyjnej. Początkujący aktor wyśmienicie odnajduje się w roli enigmatycznego, małomównego Jakuba, wydawałoby się, że to nie jego pierwszy film! Bardzo dobrym elementem serialu „Ślepnąc od świateł” są błyskotliwe dialogi, niesamowicie dobrze skrojone. Szczególnie dobrze wypadają przy postaci Kuby, który potrafi wiele rzeczy podsumować jednym zdaniem czy nawet jednym słowem. Scenariusz trzyma w napięciu, a operatorska robota to prawdziwy majstersztyk!

„Ślepnąc od świateł” odcinki, gdzie je znaleźć? Czy to takie trudne?

Czy trudno znaleźć serial „Ślepnąc od świateł”? Otóż nie! To bardzo proste. Do odnalezienia odcinków serialu potrzebujemy tylko urządzenia z dostępem do internetu. Następnie w wyszukiwarce internetowej w jej polu wyszukiwania wystarczy wpisać, na przykład frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki i już mamy dostęp do wielu platform oferujących cyfrowe treści. Wszystko w pieleszach naszego własnego domu i bez ograniczeń.

„Ślepnąc od świateł” odcinki, gdzie najlepiej oglądać online?

Serwisów oferujących cyfrowe treści (w tym serial „Ślepnąc od świateł”) jest bez liku. „Na który z nich się zdecydować?” to kluczowe pytanie. Mają one różne funkcjonalności i różnią się dostępnością treści. „Ślepnąc od świateł” można odnaleźć, na przykład na platformie IPLA. Nie jest to skomplikowane, a wszystko możemy uruchomić z poziomu telefonu komórkowego lub smart tv i gotowe!