Kultowa seria gangsterska i jej finał już w Internecie. Gdzie oglądać „Psy 3”?

Film, który podzielił Polskę na pół, można już zobaczyć w internecie. Jeżeli nie zdążyliście obejrzeć ostatniej części serii w kinach, macie teraz szansę zrobić to online.

Jakie opinie krążą po Internecie związane z filmem „Psy 3”?

Długo wyczekiwana premiera ostatniej części „Psów” przyniosła ze sobą różne reakcje. Tak jak w kinie, nie widać było zachwytu, tak Internet zareagował całkiem odmiennie. Widzowie czekali dwadzieścia pięć lat, by ujrzeć finał przygód Franza Maurera. Reżyser miał bardzo dużą presję, ponieważ dwie poprzednie części uznawane są za kultowe arcydzieła polskiego kina. Zmieniły one bieg kina sensacyjnego w naszym kraju i były przyczyną zmian społecznych wśród obywateli. Mówiły o ważnych dla Polaków sprawach, z okresu PRL-u. Poruszały sprawy związane z polityką, kulturą i zmianą ustrojową w naszym kraju po 89. Z tak wielkimi oczekiwaniami weszli widzowie na sale kin podczas premiery „Psów 3”.  Film sam w sobie, miał momenty bardzo dobre, humorystyczne i pełne akcji. Główne pochwały skierowane są w stronę Bogusława Lindy, który w postaci Franza Maurera czuje się jak we własnej skórze. Dialogi, w których brał udział główny bohater, były przepełnione sprośnymi żartami oraz ciętymi ripostami, które Maurer rzucał jakby od niechcenia. Była to duża zaleta wcześniejszych części i widzowie na pewno cieszyli się, że ten aspekt się nie zmienił. Jednak na tym kończą się pochwały, jeżeli chodzi o „Psy 3”. Większość widzów uważa, że jest on jedynie drobną namiastką, tego czym były poprzednie dwa filmy. Nie ma on raczej szans, być kiedykolwiek nazwanym kultowym. Ciągłe nawiązania do poprzednich dwóch filmów, chociaż przyjemne do wspominania, są jedynie próbą powrotu do czasów, które zostaną w przeszłości. „Psy 3” online, starają się nawiązywać do problemów współczesnego społeczeństwa, tak jak było robione to dwadzieścia pięć lat temu, robi to jednak w sposób mniej bezpośredni i nie ma szans uzyskać takiego efektu jak za czasów PRL-u. Sztuczki używane wtedy, nie sprawdzają się w dzisiejszych czasach. Wracając do plusów, które możemy zauważyć w filmie, na pochwałę zasługuje muzyka. Doskonale skomponowana, idealnie łączy się z muzyką z poprzednich części, tworząc swego rodzaju spójność między nimi. Znów możemy usłyszeć dźwięki znanej nam dobrze trąbki w głośnikach.

Jak rozgrywa się akcja w filmie „Psy 3”?

Fabuła skupia się na Franzu Maurerze, który po ponad dwudziestu latach, wychodzi z więzienia i zastaje całkiem zmieniony świat, Warszawa posiada dwie linie metra oraz wieżowce, a znani mu z młodości ludzie, zmienili się nie do poznania, lub całkiem nie żyją. Nasz bohater chce wrócić do biznesu, który zostawił tyle lat temu, jednak jego nazwisko nic już nie znaczy, a jego kontakty nie są już aktualne. Na swojej drodze spotyka „Nowego” i to z nim przeżywa swoje ostatnie przygody.

Gdzie zobaczyć „Psy 3”, jeżeli nie zdążyło się ich obejrzeć na wielkim ekranie?

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć Psy 3 online? W 1992 roku, kiedy wychodziła pierwsza część, nikt nie spodziewał się, że w przyszłości będzie można cieszyć się z oglądania filmów we własnym domu. Wtedy trzeba było specjalnie kupić bilety i iść do kina na seans. My jednak żyjemy w przyszłości, gdzie mamy możliwość oglądania filmów i seriali w legalnej telewizji internetowej. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć „Psy 3” – odpowiedź jest jedna – w serwisach streamingowych!