Zapraszamy na nową stronę www

Nowa strona internetowa klubu jest już gotowa. Zapraszamy pod adres www.odraopole.pl

To była Wielka Sobota przy Oleskiej

W Wielką Sobotę do Opola przyjechała Siarka Tarnobrzeg, która okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Bilety na Siarkę już w sprzedaży

26. kolejka przed nami! W klubowym sekretariacie można już kupić bilety na mecz z Siarką Tarnobrzeg.

Historyczny wynik Odry w Rybniku!

Odra Opole pokonując ROW 1964 Rybnik ustanowiła historyczny wynik w meczu wyjazdowym.

Dawid Wolny rozdawał odblaski

Dawid Wolny jako przedstawiciel Odry Opole, w ramach kampanii odblaskowi.pl rozdawał dzisiaj opaski odblaskowe w PSP nr 24 w Opolu Groszowicach.

Odra Opole wspiera Odblaskowi.pl

Odra Opole została Ambasadorem kampanii społecznej Odblaskowi.pl!

Bilety na Legionovię już dostępne!

24. kolejka przed nami! Dostępne są już bilety na sobotnie spotkanie ligowe z Legionovią.

  • Zapraszamy na nową stronę www

    środa, 19, kwietnia 2017 10:33

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • To była Wielka Sobota przy Oleskiej

    sobota, 15, kwietnia 2017 19:20

    Opublikowane w dziale Relacje

  • Bilety na Siarkę już w sprzedaży

    wtorek, 11, kwietnia 2017 08:55

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Historyczny wynik Odry w Rybniku!

    piątek, 07, kwietnia 2017 21:55

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Dawid Wolny rozdawał odblaski

    środa, 05, kwietnia 2017 20:55

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Odra Opole wspiera Odblaskowi.pl

    wtorek, 04, kwietnia 2017 16:25

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Bilety na Legionovię już dostępne!

    wtorek, 28, marca 2017 10:08

    Opublikowane w dziale Aktualności

3. liga opolsko-śląska sezon 2015/2016

Print
1. kolejka 2015-08-07, 19:00 Odra Opole 2 : 0 Szombierki Bytom
  2015-08-08, 15:30 Piast II Gliwice 1 : 1 Górnik II Zabrze
  2015-08-08, 17:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 0 Grunwald Ruda Śląska
  2015-08-08, 17:00 LKS Bełk 2 : 0 Ruch II Chorzów
  2015-08-08, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała
  2015-08-08, 17:00 LZS Piotrówka 0 : 2 Skra Częstochowa
  2015-08-09, 16:00 LKS Czaniec 1 : 1 Pniówek 74 Pawłowice Śl.

2. kolejka 2015-08-14, 19:00 Skra Częstochowa 0 : 0 Piast II Gliwice
  2015-08-15, 11:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 1 : 0 Rekord Bielsko-Biała
  2015-08-15, 17:00 Grunwald Ruda Śląska 1 : 2 LKS Bełk
  2015-08-15, 17:00 Szombierki Bytom 2 : 1 LZS Piotrówka
  2015-08-15, 17:00 Ruch II Chorzów 4 : 3 Odra Opole
  2015-08-15, 17:00 Ruch Zdzieszowice 0 : 0 LKS Czaniec
  2015-08-15, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 3 : 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2015-08-15, 17:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 1 Górnik II Zabrze

3. kolejka 2015-08-22, 11:00 Piast II Gliwice 0 : 0 Szombierki Bytom
  2015-08-22, 17:00 Rekord Bielsko-Biała 2 : 0 Ruch Zdzieszowice
  2015-08-22, 17:00 LKS Bełk 2 : 3 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-08-22, 17:00 LZS Piotrówka 0 : 3 Ruch II Chorzów
  2015-08-22, 17:00 LKS Czaniec 0 : 1 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-08-22, 19:00 Odra Opole 2 : 1 Grunwald Ruda Śląska
  2015-08-23, 11:00 Górnik II Zabrze 0 : 0 Skra Częstochowa
  2015-08-23, 11:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała

4. kolejka 2015-08-29, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 2 : 1 LZS Piotrówka
  2015-08-29, 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 : 1 LKS Czaniec
  2015-08-29, 17:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 1 : 1 Odra Opole
  2015-08-29, 17:00 Ruch Zdzieszowice 1 : 1 LKS Bełk
  2015-08-29, 17:00 Ruch II Chorzów 1 : 3 Piast II Gliwice
  2015-08-29, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 : 0 Rekord Bielsko-Biała
  2015-08-30, 11:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 0 Skra Częstochowa
  2015-08-30, 11:00 Szombierki Bytom 0 : 3 Górnik II Zabrze

5. kolejka 2015-09-03, 16:00 Rekord Bielsko-Biała 2 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2015-09-05, 15:00 Skra Częstochowa 1 : 0 Szombierki Bytom
  2015-09-05, 16:00 LZS Piotrówka 0 : 0 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-09-05, 16:00 Piast II Gliwice 4 : 4 Grunwald Ruda Śląska
  2015-09-05, 16:00 LKS Bełk 2 : 1 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-09-05, 16:00 Górnik II Zabrze 4 : 1 Ruch II Chorzów
  2015-09-05, 20:30 Odra Opole 1 : 0 Ruch Zdzieszowice
  2015-09-06, 16:00 LKS Czaniec 1 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała

1. kolejka 2015-09-09, 16:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 2 Ruch Zdzieszowice

6. kolejka 2015-09-12, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 4 Górnik II Zabrze
  2015-09-12, 16:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 2 : 1 Piast II Gliwice
  2015-09-12, 16:00 LKS Czaniec 0 : 2 Rekord Bielsko-Biała
  2015-09-12, 16:00 Ruch Zdzieszowice 5 : 1 LZS Piotrówka
  2015-09-12, 16:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 1 Szombierki Bytom
  2015-09-12, 16:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 1 : 2 Odra Opole
  2015-09-12, 16:00 Ruch II Chorzów 0 : 3 Skra Częstochowa
  2015-09-12, 16:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 1 LKS Bełk

7. kolejka 2015-09-18, 18:00 Odra Opole 3 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2015-09-19, 16:00 LKS Bełk 0 : 0 LKS Czaniec
  2015-09-19, 16:00 Szombierki Bytom 1 : 0 Ruch II Chorzów
  2015-09-19, 16:00 LZS Piotrówka 0 : 0 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-09-19, 16:00 Piast II Gliwice 0 : 3 Ruch Zdzieszowice
  2015-09-19, 16:00 Rekord Bielsko-Biała 1 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała
  2015-09-19, 16:00 Górnik II Zabrze 0 : 0 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-09-19, 18:00 Skra Częstochowa 2 : 0 Grunwald Ruda Śląska

8. kolejka 2015-09-26, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 1 : 3 Szombierki Bytom
  2015-09-26, 11:00 LKS Czaniec 0 : 0 Odra Opole
  2015-09-26, 15:00 Ruch Zdzieszowice 0 : 4 Górnik II Zabrze
  2015-09-26, 15:00 Rekord Bielsko-Biała 5 : 2 LKS Bełk
  2015-09-26, 15:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 1 : 1 Piast II Gliwice
  2015-09-26, 15:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 1 Ruch II Chorzów
  2015-09-26, 15:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 1 LZS Piotrówka
  2015-09-26, 15:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 1 : 1 Skra Częstochowa

9. kolejka 2015-10-02, 18:00 Odra Opole 0 : 0 Rekord Bielsko-Biała
  2015-10-03, 15:00 Ruch II Chorzów 4 : 3 Grunwald Ruda Śląska
  2015-10-03, 15:00 Piast II Gliwice 1 : 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2015-10-03, 15:00 LKS Bełk 0 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała
  2015-10-03, 15:00 Górnik II Zabrze 0 : 4 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-10-03, 15:00 Szombierki Bytom 0 : 3 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-10-03, 15:00 LZS Piotrówka 0 : 1 LKS Czaniec
  2015-10-03, 17:00 Skra Częstochowa 0 : 0 Ruch Zdzieszowice

10. kolejka 2015-10-10, 15:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2 : 1 Skra Częstochowa
  2015-10-10, 15:00 LKS Bełk 1 : 4 Odra Opole
  2015-10-10, 15:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 2 Grunwald Ruda Śląska
  2015-10-10, 15:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 : 1 Górnik II Zabrze
  2015-10-10, 15:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 0 : 1 Ruch II Chorzów
  2015-10-10, 15:00 LKS Czaniec 1 : 0 Piast II Gliwice
  2015-10-10, 15:00 Ruch Zdzieszowice 0 : 3 Szombierki Bytom
  2015-10-10, 15:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 0 LZS Piotrówka

11. kolejka 2015-10-16, 18:00 Odra Opole 2 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała
  2015-10-17, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 3 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-10-17, 15:00 LZS Piotrówka 1 : 3 LKS Bełk
  2015-10-17, 15:00 Szombierki Bytom 2 : 1 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-10-17, 15:00 Piast II Gliwice 0 : 3 Rekord Bielsko-Biała
  2015-10-17, 15:00 Ruch II Chorzów 0 : 1 Ruch Zdzieszowice
  2015-10-17, 15:00 Górnik II Zabrze 2 : 0 LKS Czaniec
  2015-10-17, 17:00 Skra Częstochowa 0 : 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

12. kolejka 2015-10-23, 18:00 Odra Opole 3 : 0 LZS Piotrówka
  2015-10-24, 14:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 0 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-10-24, 14:00 LKS Czaniec 0 : 1 Skra Częstochowa
  2015-10-24, 14:00 Ruch Zdzieszowice 3 : 4 Grunwald Ruda Śląska
  2015-10-24, 14:00 Rekord Bielsko-Biała 1 : 0 Górnik II Zabrze
  2015-10-24, 14:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2 : 0 Ruch II Chorzów
  2015-10-24, 14:00 LKS Bełk 4 : 0 Piast II Gliwice
  2015-10-24, 14:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 1 Szombierki Bytom

13. kolejka 2015-10-31, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 1 : 3 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-10-31, 13:00 Górnik II Zabrze 2 : 0 LKS Bełk
  2015-10-31, 13:00 Szombierki Bytom 2 : 0 LKS Czaniec
  2015-10-31, 13:00 LZS Piotrówka 1 : 6 BKS Stal Bielsko-Biała
  2015-10-31, 13:00 Ruch II Chorzów 0 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2015-10-31, 13:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 1 : 1 Ruch Zdzieszowice
  2015-10-31, 14:00 Piast II Gliwice 0 : 2 Odra Opole
  2015-10-31, 16:00 Skra Częstochowa 0 : 0 Rekord Bielsko-Biała

14. kolejka 2015-11-06, 18:00 Odra Opole 1 : 1 Górnik II Zabrze
  2015-11-07, 13:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 0 Ruch Zdzieszowice
  2015-11-07, 13:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 0 Szombierki Bytom
  2015-11-07, 13:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 : 1 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2015-11-07, 13:00 LKS Bełk 1 : 2 Skra Częstochowa
  2015-11-07, 13:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 : 5 Grunwald Ruda Śląska
  2015-11-07, 13:00 LKS Czaniec 0 : 2 Ruch II Chorzów
  2015-11-07, 13:00 LZS Piotrówka 0 : 2 Piast II Gliwice

15. kolejka 2015-11-14, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 1 : 3 LKS Czaniec
  2015-11-14, 13:00 Szombierki Bytom 0 : 2 LKS Bełk
  2015-11-14, 13:00 Ruch II Chorzów 1 : 1 Rekord Bielsko-Biała
  2015-11-14, 13:00 Górnik II Zabrze 1 : 1 LZS Piotrówka
  2015-11-14, 13:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 2 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2015-11-14, 13:00 Ruch Zdzieszowice 1 : 1 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2015-11-14, 15:00 Skra Częstochowa 0 : 2 Odra Opole
  2015-11-21, 11:00 Piast II Gliwice 0 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała

16. kolejka 2016-03-12, 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 0 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-03-12, 15:00 Ruch Zdzieszowice 2 : 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-03-12, 15:00 Szombierki Bytom 1 : 2 Odra Opole
  2016-03-12, 15:00 Skra Częstochowa 1 : 0 LZS Piotrówka
  2016-03-12, 15:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 3 : 0 LKS Czaniec
  2016-03-13, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 1 Rekord Bielsko-Biała
  2016-03-13, 12:00 Górnik II Zabrze 1 : 0 Piast II Gliwice
  2016-03-13, 12:00 Ruch II Chorzów 2 : 0 LKS Bełk

17. kolejka 2016-03-19, 15:00 Odra Opole 6 : 1 Ruch II Chorzów
  2016-03-19, 15:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 : 3 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-03-19, 15:00 LKS Bełk 4 : 3 Grunwald Ruda Śląska
  2016-03-19, 15:00 Piast II Gliwice 3 : 4 Skra Częstochowa
  2016-03-19, 15:00 LZS Piotrówka 0 : 3 Szombierki Bytom
  2016-03-19, 15:00 LKS Czaniec 0 : 2 Ruch Zdzieszowice
  2016-03-20, 11:00 Górnik II Zabrze 1 : 2 BKS Stal Bielsko-Biała
  2016-03-20, 15:00 Rekord Bielsko-Biała 0 : 0 Pniówek 74 Pawłowice Śl.

18. kolejka 2016-03-26, 11:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 1 : 0 LKS Bełk
  2016-03-26, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 5 Odra Opole
  2016-03-26, 11:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 1 : 1 LKS Czaniec
  2016-03-26, 13:00 Ruch II Chorzów 4 : 0 LZS Piotrówka
  2016-03-26, 13:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-03-26, 13:00 Szombierki Bytom 2 : 1 Piast II Gliwice
  2016-03-26, 13:00 Skra Częstochowa 1 : 3 Górnik II Zabrze
  2016-03-26, 13:00 Ruch Zdzieszowice 0 : 0 Rekord Bielsko-Biała

19. kolejka 2016-04-02, 16:00 Skra Częstochowa 1 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała
  2016-04-02, 16:00 Górnik II Zabrze 4 : 0 Szombierki Bytom
  2016-04-02, 16:00 LKS Bełk 0 : 1 Ruch Zdzieszowice
  2016-04-02, 16:00 Piast II Gliwice 0 : 2 Ruch II Chorzów
  2016-04-02, 16:00 Rekord Bielsko-Biała 1 : 0 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-04-02, 16:00 LZS Piotrówka 0 : 0 Grunwald Ruda Śląska
  2016-04-02, 16:00 LKS Czaniec 0 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-04-02, 19:00 Odra Opole 3 : 1 Pniówek 74 Pawłowice Śl.

20. kolejka 2016-04-09, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 1 : 2 Piast II Gliwice
  2016-04-09, 16:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 6 : 2 LZS Piotrówka
  2016-04-09, 16:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2 : 1 LKS Bełk
  2016-04-09, 16:00 Ruch II Chorzów 0 : 2 Górnik II Zabrze
  2016-04-09, 16:00 Ruch Zdzieszowice 0 : 0 Odra Opole
  2016-04-09, 16:00 Szombierki Bytom 1 : 3 Skra Częstochowa
  2016-04-10, 16:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 : 1 Rekord Bielsko-Biała
  2016-04-13, 16:30 BKS Stal Bielsko-Biała 0 : 2 LKS Czaniec

21. kolejka 2016-04-15, 19:00 Odra Opole 0 : 0 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-04-16, 16:00 Skra Częstochowa 2 : 1 Ruch II Chorzów
  2016-04-16, 16:00 LKS Bełk 3 : 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-04-16, 16:00 Górnik II Zabrze 2 : 0 Grunwald Ruda Śląska
  2016-04-16, 16:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 LKS Czaniec
  2016-04-16, 16:00 Piast II Gliwice 3 : 1 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2016-04-16, 16:00 LZS Piotrówka 1 : 0 Ruch Zdzieszowice
  2016-04-17, 16:00 Szombierki Bytom 1 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała

22. kolejka 2016-04-23, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 1 : 2 Skra Częstochowa
  2016-04-23, 12:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 : 3 Odra Opole
  2016-04-23, 17:00 LKS Czaniec 0 : 4 LKS Bełk
  2016-04-23, 17:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 0 : 0 Górnik II Zabrze
  2016-04-23, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 : 1 LZS Piotrówka
  2016-04-23, 17:00 Ruch II Chorzów 1 : 3 Szombierki Bytom
  2016-04-23, 17:00 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 1 Rekord Bielsko-Biała
  2016-04-23, 17:00 Ruch Zdzieszowice 0 : 0 Piast II Gliwice

23. kolejka 2016-04-27, 17:30 Szombierki Bytom 1 : 0 Grunwald Ruda Śląska
  2016-04-27, 17:30 LZS Piotrówka 1 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-04-27, 17:30 Skra Częstochowa 1 : 1 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2016-04-27, 17:30 Górnik II Zabrze 1 : 5 Ruch Zdzieszowice
  2016-04-27, 17:30 LKS Bełk 0 : 0 Rekord Bielsko-Biała
  2016-04-27, 17:30 Ruch II Chorzów 1 : 5 BKS Stal Bielsko-Biała
  2016-04-27, 17:30 Piast II Gliwice 0 : 3 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-04-27, 19:00 Odra Opole 6 : 0 LKS Czaniec

24. kolejka 2016-04-30, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 1 Ruch II Chorzów
  2016-04-30, 11:30 Rekord Bielsko-Biała 0 : 2 Odra Opole
  2016-04-30, 17:00 Ruch Zdzieszowice 1 : 1 Skra Częstochowa
  2016-04-30, 17:00 LKS Czaniec 0 : 0 LZS Piotrówka
  2016-04-30, 17:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 6 : 1 Szombierki Bytom
  2016-04-30, 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 : 1 Piast II Gliwice
  2016-04-30, 17:00 BKS Stal Bielsko-Biała 2 : 0 LKS Bełk
  2016-04-30, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 0 : 1 Górnik II Zabrze

25. kolejka 2016-05-07, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 2 BKS Stal Bielsko-Biała
  2016-05-07, 17:00 Ruch II Chorzów 3 : 2 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2016-05-07, 17:00 Piast II Gliwice 1 : 0 LKS Czaniec
  2016-05-07, 17:00 Szombierki Bytom 0 : 1 Ruch Zdzieszowice
  2016-05-07, 17:00 LZS Piotrówka 1 : 5 Rekord Bielsko-Biała
  2016-05-07, 17:00 Skra Częstochowa 1 : 2 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-05-07, 17:00 Górnik II Zabrze 1 : 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-05-07, 20:00 Odra Opole 2 : 0 LKS Bełk

26. kolejka 2016-05-14, 17:00 LKS Bełk 5 : 0 LZS Piotrówka
  2016-05-14, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 3 : 2 Szombierki Bytom
  2016-05-14, 17:00 Rekord Bielsko-Biała 2 : 1 Piast II Gliwice
  2016-05-14, 17:00 Ruch Zdzieszowice 1 : 0 Ruch II Chorzów
  2016-05-14, 17:00 LKS Czaniec 1 : 1 Górnik II Zabrze
  2016-05-14, 17:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 6 : 1 Grunwald Ruda Śląska
  2016-05-14, 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 4 Skra Częstochowa
  2016-05-15, 11:00 BKS Stal Bielsko-Biała 0 : 0 Odra Opole

27. kolejka 2016-05-21, 11:00 Grunwald Ruda Śląska 0 : 4 Ruch Zdzieszowice
  2016-05-21, 17:00 Górnik II Zabrze 1 : 4 Rekord Bielsko-Biała
  2016-05-21, 17:00 Piast II Gliwice 0 : 4 LKS Bełk
  2016-05-21, 17:00 Ruch II Chorzów 0 : 1 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-05-21, 17:00 LZS Piotrówka 0 : 3 Odra Opole
  2016-05-21, 17:00 Szombierki Bytom 2 : 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-05-21, 17:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 1 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała
  2016-05-21, 17:00 Skra Częstochowa 2 : 0 LKS Czaniec

28. kolejka 2016-05-25, 18:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 3 : 1 Grunwald Ruda Śląska
  2016-05-25, 18:00 LKS Bełk 2 : 2 Górnik II Zabrze
  2016-05-25, 18:00 Ruch Zdzieszowice 1 : 0 Pniówek 74 Pawłowice Śl.
  2016-05-25, 18:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 Skra Częstochowa
  2016-05-25, 18:00 LKS Czaniec 1 : 1 Szombierki Bytom
  2016-05-25, 18:00 BKS Stal Bielsko-Biała 8 : 0 LZS Piotrówka
  2016-05-25, 18:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 : 2 Ruch II Chorzów
  2016-05-25, 19:00 Odra Opole 2 : 2 Piast II Gliwice

29. kolejka 2016-05-28, 17:00 Piast II Gliwice 3 : 1 LZS Piotrówka
  2016-05-28, 17:00 Grunwald Ruda Śląska 6 : 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  2016-05-28, 17:00 Górnik II Zabrze 1 : 1 Odra Opole
  2016-05-28, 17:00 Ruch II Chorzów 1 : 0 LKS Czaniec
  2016-05-28, 17:00 Ruch Zdzieszowice 1 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała
  2016-05-28, 17:00 Szombierki Bytom 0 : 3 Rekord Bielsko-Biała
  2016-05-28, 17:00 Pniówek 74 Pawłowice Śl. 0 : 0 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
  2016-05-28, 17:00 Skra Częstochowa 2 : 2 LKS Bełk

30. kolejka 2016-06-01, 18:00 LKS Czaniec 4 : 3 Grunwald Ruda Śląska
  2016-06-03, 20:00 Odra Opole 0 : 1 Skra Częstochowa
  2016-06-04, 17:00 LKS Bełk 5 : 0 Szombierki Bytom
  2016-06-04, 17:00 GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 3 : 1 Ruch Zdzieszowice
  2016-06-04, 17:00 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 0 Piast II Gliwice
  2016-06-04, 17:00 Rekord Bielsko-Biała 3 : 2 Ruch II Chorzów
  2016-06-04, 17:00 LZS Piotrówka 1 : 2 Górnik II Zabrze
  2016-06-04, 17:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 : 4 Pniówek 74 Pawłowice Śl.

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

Najbliższy mecz ligowy Odry!

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 15 kwietnia, 2017 15:00
 
Odra Opole 4 : 3 Siarka Tarnobrzeg

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl