„Ślepnąc od świateł” serial, który stał się superhitem ostatnich kilku lat już w telewizji internetowej! Gdzie obejrzeć odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Co było przyczynkiem do nakręcenia serialu „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” nie powstałby gdyby nie Jakub Żulczyk. Bez jego świetnego pióra i szczegółowym obserwacjom rzeczywistości produkcja w ogóle nie ujrzałaby światła dziennego. To właśnie na bestsellerowej książce Jakuba Żulczyka oparty jest serial „Ślepnąc od świateł”. Polska superprodukcja niedawno miała swoją premierę w internecie. Na jakiej platformie telewizji internetowej zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”?

Dobry chłopak był, zawsze „dzień dobry” mówił. Historia Kuby

Fabuła serialu opowiada o Jakubie, trzydziestoparolatku, który jest warszawskim dilerem kokainy. Główny bohater jest już wszystkim zmęczony i postanawia odpocząć od całego stresu. Decyduje się na wylot do ciepłych krajów. Jednak zanim to nastąpi ma jeszcze sprawy do załatwienia. Pozostało mu siedem dni na uporządkowanie wszystkich zawodowych i prywatnych kwestii, zanim wyleci na upragnione wakacje. Czy mu się uda? 

Dlaczego nie możesz przejść obojętnie obok ośmioodcinkowego miniserialu „Ślepnąc od świateł”?

Serial zachwyca w każdym możliwym aspekcie. Jest świetnie poprowadzony (brawa dla reżysera Krzysztofa Skoniecznego), a scenariuszowo udało się oddać klimat pierwowzoru. Aktorstwo stoi na niesamowicie wysokim poziomie i nawet debiutant w głównej roli (Kamil Nożyński) radzi sobie bardzo sprawnie. Całość okraszona jest fenomenalną ścieżką dźwiękową, która doskonale komponuje się z Warszawą uchwyconą przez operatorów. Koniecznie musisz zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł!

Nie masz pojęcia gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”? Podpowiadamy gdzie znaleźć!

Zaciekle szukałeś serialu w wypożyczalniach i w programie telewizyjnym? Żaden kanał telewizyjny nie wyświetla w swojej ramówce serialu „Ślepnąc od świateł”? Nie jest to nic zaskakującego, gdyż premiera telewizyjna miała miejsce już jakiś czas temu. Nie ma się jednak co łamać, bo od niedawna serial jest dostępny na platformach telewizji internetowej! Jest to nawet jeszcze prostsze niż klasyczna, naziemna telewizja kablowa, na pewno sobie poradzisz! Potrzebne Ci tylko urządzenie z dostępem do internetu i tyle. Czy będzie to telefon komórkowy, komputer osobisty albo też telewizor z systemem smart tv. Teraz wystarczy, że odpalisz wyszukiwarkę internetową i w jej pole wyszukiwania wpiszesz frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. Gotowe! Masz setki wyników z linkami do miejsc, gdzie obejrzysz serial „Ślepnąc od świateł”! Które z nich wybrać?

Jaką legalną platformę telewizji cyfrowej polecamy, żeby oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

Postawimy na sprawdzone rozwiązania i rekomendujemy Ci serwis IPLA. Ma on naprawdę bogaty zasób treści, tak filmowych, jak i serialowych. Jest tam też dostępny serial „Ślepnąc od świateł”! Wystarczy, że zalogujesz się ze swojego telefonu lub laptopa, czy innego urządzenia z dostępem do internetu i gotowe. W prosty sposób możesz zanurzyć się w świat nocnej warszawy ukazanej w znakomitym polskim serialu „Ślepnąc od świateł”! Zapraszamy do oglądania w telewizji internetowej.